تبلیغات
فروشگاه اینترنتی بیگودی جادویی

فروشگاه اینترنتی بیگودی جادویی
قالب

دوستان گرامی در حرفه آرایشگری مفهوم میزانپلی یا همون فر کردن مو خیلی بکار می رود.منظور از میزانپلی پیچیدن موها و فرم دادن به ان است .  

مدلهای میزانپلی بسیار متنوع هستند ولی این مدلها در کل می توانند سه حالت داشته باشند .  

1- مدل جمع یا   2-  مدلهای باز

3- مدلهای جمع و باز که قسمتی از ان شینیون و ....قسمتی دیگر باز است .  

میزانپلی به عمل پیچیدن مو با بیگودی گفته می شود. بیگودی ها درسه سایز موجود می باشند که بسته به احتیاج و نوع فر از آنها استفاده می کنیم . موها با انجام میزانپلی بصورت حلقه های بسیار زیبا در می آید و به زیبایی مو می افزاید . همچنین انجام یک سری شینیونها را بسیار راحت تر می کند . در زیر به اندازه ی بیگودی ها و نحوه ی استفاده از آنها توجه کنید .  البته بسیاری از بیگودیها با سوزنهای مخصوص به خود بر روی سر ثابت می شود.
میزامپلی همون پیچیدن و حالت دادن به مو است. اول مو رو به 6 قسمت تقسیم می کنید،اگر موها پرپشت باشه به 9 قسمت تقسیم میشه. اگر بخواهید موهاتون رو شینیون کنید، نیازی نیست که قبل از پیچیدن ژل بزنید ولی اگر بخواهید موها به حالت فر باقی بمونه باید از ژل استفاده کنید.  نحوه تقسیم بندی: از خطوط هشتی ابرو( خط چتری) با شانه دم باریک تا انتهای سر جدا می کنید. از گوش تا گوش رو هم خط می اندازید. قسمت وسط سر 11 تا 12 بیگودی به صورت افقی نیاز داره و بغل گوش 3 بیگودی ، قسمت پایین گوش حدودا 5 بیگودی.در نهایت هم اگه ژل بزنید موهاتون میشه این... اموزش میزامپلی و پیچیدن مو با بیگودی می شود
فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه,[categoriy]
1- برای میزانپلی٬ سر باید تمیز و شسته شده باشد . پوست سر خشک ٬ ولی ساقه های مو باید مرطوب باشد.
 2- موها را شانه می کنیم و تقسیم بندی 9 قسمتی سر را انجام می دهیم ٬ میزانپلی و فر تقسیم بندی یکسانی دارند که 9 قسمتی است .
3 – ازتیزی گوش تا تیزی گوش خط مرکزی را جدا می کنیم. – ازوسط گوش کمی پائین تر خط مرکزی پس سر را جدا می کنیم.
4 – ازهشت ابرو تا هشت ابرو ( منظور آرک ابرو است ) یک مستطیل تا مرکز سر جدا می کنیم. بدین ترتیب جلوی سر به سه قسمت مساوی تقسیم می شود .  ادامه ی مستطیل جلوی سر تا انتهای پس سر کشیده می شود .
5– حد فاصل پس سر تا خط پشت گوش یک مثلت در طزفین ایجاد می شود .( بدین ترتیب سر به 9 قسمت تقسیم می شود.) 3- بیگودی ها را آماده کنید٬ انتخاب بیگودی بستگی به جنس مو و مدل مورد نظر شما دارد ٬ مثلا اگر موها بسیار لخت بود حتما از بیگودی ریز استفاده کنید و می توانیم بسته به حجم مو یک تا دو قاشق ژل در آب حل کرده و با آبپاش بر روی موها هنگام میزانپلی پاشید٬ یا ازاسپری های مخصوص همین کار یا موس استفاده کرد. بهترین سایز برای بیگودی سایز متوسط است که بهترین نتیجه را ایجاد میکند. برای موهای فر هرگز از ژل استفاده نکنید .

Image result for Curlers types of information.

6-در مرحله ی بعد از دو طرف سر شروع به پیچیدن می کنیم و در نهایت دو مثلث طرفین و بنا گوش را می پیچیم٬همیشه بهتر است پیچیدن به زیر باشد.
 7- برای پیچیدن جلوی سر دو یا سه تا بیگودی اول را به طرف جلو می پیچیم ٬ اگر موهای چتری بلند بود ، بسته به فرق فرد می توانیم به سمت چپ یا راست بیگودیها را بپیچیم.
8- بعد از اینکه تمام بیگودی ها را پیچیدیم ٬ حدودا بین نیم ساعت تا یک ساعت به موها اجازه می دهیم که فر شوند و حالت بگیرند٬ حدود بیست دقیقه فرد را در زیرسشوار قرار می دهیم ٬ که این مدت نیز در افراد مختلف متغیر است.
 9- بعد از زمان سپری شده همه موها را باز نکنید.ابتدا از زیر موها یک بیگودی باز کنید ٬ اگر مو حالت فر گرفته بود بقیه را باز می کنیم ٬ در غیر اینصورت بیگودی را سر جای خودش می پیچیم و اجازه می دهیم موها خشک شود و حالت بگیرد.

طبقه بندی: بیگودی جادویی،
[ چهارشنبه 8 دی 1395 ] [ 06:54 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره فروشگاه

لینک های مرتبط
موضوعات وب
صفحات جانبی
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
امکانات فروشگاه