تبلیغات
فروشگاه اینترنتی بیگودی جادویی

فروشگاه اینترنتی بیگودی جادویی
قالب

دوستان عزیز در این مبحث به معرفی انواع بیگودی که راهی است برای فر کردن مو پرداخته ایم.در اینجا به همه چیز از مو ما دوست داریم کار ما را سخت یک ظاهر طراحی شده مو ما واقعا به طول انجامد. و وقتی که می آید به پیچش یا حلقه زنی مو تمام انواع بیگودی فر است که می تواند به شما کمک کند برای به دست آوردن curlicues خود را به مدت چند روز گذشته وجود دارد. ببینید، انواع مختلفی از بیگودی فر که می تواند شما اثرات مختلف فر را اما همه آنها کمک به تنظیم فر خود را وجود دارد. تنظیم فر خود را کلیدی برای داشتن سبک خود را تا زمانی که امکان پذیر است. بازدید در تاریخ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف غلطک مو است که به شما می تواند به شما مقدار مناسبی از حلقه است.

Image result for Curlers types of information.

به طور کلی دو دسته بیگودی وجود دارد : بیگودی حرارتی و غیر حرارتی.

البته نکته ای که وجود دارد برخی از بیگودی ها برای موهای بلند و برخی دیگر برای موهای کوتا مناسب می باشد در نتیجه در انتخاب بیگدی به کوتاهی وبلندی موهایتان توجه نمایید.

curlers

بیگودی های حرارتی :

این بیگودی ها اصولا با قطر های مختلفی موجود می باشد. پایه های الکتریکی بیگودی ها را گرم نموده و علاوه بر آن گرما را در آن نگه می دارد. در زمان استفاده از این بیگودی موها باید کاملا خشک باشند.غلطک های داغ از نوع مورد علاقه ما از بیگودی فر موهای فر فوق العاده سریع است. آنها آنقدر بزرگ به نظر می رسد زیرا شما می توانید کاملا متفاوت بسته به اندازه از غلطک و چگونه می توانید رول موهای خود را ایجاد کنید. مجموعه ای از غلطک های داغ معمولا با غلطک با اندازه های مختلف می آید در یک ظرف است که هر دو فروشگاه غلطک خود را و آنها بالا می گیرد. شما فقط در بشکه رول کوتاه، کلیپ آنها در محل و اجازه دهید آنها را  فر که همه روز و شب و احتمالا روز بعد بیش از حد شما آخرین سرد به نظر می رسد.


بیگودی های پلاستیکی :

این بیگودی ها برایموهای خیس مورد استفاده قرار میگیرد.
غلطک بخار بسیار شبیه به غلطک های داغ با سود اضافه شده از بخار برای کمک به تنظیم فر خود را است. با استفاده از بخار به موهای شما یک مجموعه واقعا قوی بنابراین فر خود را حتی دیگر آخرین. این به یک غلطک داغ تنها در مرحله اول مجموعه متفاوت است. به جای داشتن یک ظرف که گرم بشکه کوتاه، شما یک گرم در یک زمان فقط برای چند ثانیه بیش از کشتی بخار. پس از آن شما رول و مجموعه ای در به همان شیوه. هنگامی که فر خود را سرد هستند، فقط اجازه دهید آنها شل!

بیگودی های اسفنجی :

این نوع بیگودی ها برای موهای بسیار خشک استفاده می شود.

بیگودی های غلطکی :

اگر مو های پرپشتی دارید این نوع بیگودی برای شما بسیار مناسب بوده هم برای موهای خشک و هم برای موهای مورطوب مناسب می باشد وعلاوه بر این حجم موهایتان را افزایش می دهدغلطک فوم ممکن است یک مدرسه قدیمی به نظر می رسد کمی اما آنها فوق العاده مفید است. اگر شما می خواهید برای دریافت حلقه های باریک تعریف زرق و برق دار و بدون حرارت ظاهر طراحی شده مو خود را، آنها تنها راه می باشد. فقط مو کمی مرطوب خود را رول در بخش های کوچک از انتهای تمام راه را تا به ریشه ها و استفاده از کلیپ های متصل به آن را نگه دارید در محل در هنگام خواب. در صبح، همه غلطک و شما می توانید حلقه های باریک خود را به سبک. اگر آنها نیاز به یک درخشش کمی و تعریف، اسپری در یک بیت از سر های تخت خواب توسط شما باشد.

Image result for Curlers types of information.Image result for Curlers types of information.

بیگودی های مغناطیسی :

این بیگودی ها برای موهای خیس مناسب بوده و پس از شستن موهایتان با این بیگودی بپیچید و اجازه دهید به همان حالت خشک شود.

بیگودی های میله ای :

از این نوع بیگودی برای موهای بلند استفاده می شود و فرهای ریزی را ایجاد می نماید.غلطک فلکسی، همچنین به عنوان شناخته شده میله فلکسی می تواند برای بسیاری از سبک های مختلف استفاده می شود. این راه دیگری برای حلقه های باریک زرق و برق دار بدون استفاده از هر حرارت است. به استاد این نگاه، لازم است تا اتمام آموزش مو ما در مورد چگونگی استفاده فلکسی-میله های مو طبیعی است. این اساسا جوش پایین به شاخص های مو خود را با هیدراتاسیون، سپس نورد و خم شدن میله به آنها امن در محل. پس از آن فقط به رختخواب سر، و در صبح حذف غلطک فلکسی برای فر کامل است.

بیگودی نوار چسبی:

اگر شما در تلاش برای ایجاد فر پین به مجموعه سبک، به غلطک نوار چسب است. آنها این کار اساسا همان چیزی اما برای کمک به ایجاد بزرگ، ستاره فیلم موهای پر حجم در حالی که راه فر خود را. شروع با موهای خشک که نیویورک سالن مراقبت  حرارتی حفاظت مه. سپس شما بخش به بخش به ایجاد حجم مگا. حلقه بخش خود را به سرعت، قبل از آن سرد می شود، رول بخش بیش از غلتک چسب خود را. رفتن نگه دارید تا شما تمام سر خود را پوشش داده ایم و تمام فر خنک شود. هنگامی که شما همه را سرد می شود، باز برای بزرگترین مو از زندگی خود را.

بهترین بیگودی برای موهای صاف، بیگودی غلطکی - برای موهای ضخیم ، بیگودی های سایز بزرگ - برای موهای نازک، بیگودیه ای کوچک و البته حرارتی - برای موهای بلند ، بیگودی های بزرگ بهترین انتخاب می باشد.
طبقه بندی: بیگودی جادویی،
پرفروش ها: انواع بیگودی،
[ چهارشنبه 8 دی 1395 ] [ 06:21 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره فروشگاه

لینک های مرتبط
موضوعات وب
صفحات جانبی
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
امکانات فروشگاه