تبلیغات
فروشگاه اینترنتی بیگودی جادویی

فروشگاه اینترنتی بیگودی جادویی
قالب
داشتن موهایی با فر درشت بسیار خوب است اما درست کردن موها به صورت زیبا و یکدست، کار سختی است. اگر بخواهید از فر کننده های برقی استفاده کنید معمولا بازوهای تان دچار گرفتگی می شوند و فر ها هم احتمالا زود حالت شان را از دست می دهند. ممکن است وقتی اسم بیگودی به گوش تان می خورد یاد مادربزرگ های تان بیفتید اما روش هایی وجود دارند که استفاده از این وسایل را از سال ها پیش به قرن 21 می کشانند.غلطک خود را انتخاب کنید. غلطک کوچک ایجاد فر تنگ، و غلطک های بزرگ ایجاد نرم تر، فر مواج. شما حداقل مو شانه طول نیاز به استفاده از غلطک های بزرگتر. غلطک های داغ خوبی برای تقریبا همه انواع مو به جز برای مو بسیار خوب و یا نازک که مستعد ابتلا به شکستگی می باشد. آنها به ویژه در کاهش جعد و شکن گیسو خوب است.

     اگر شما به مدت طولانی، موهای ضخیم، شما یک مجموعه ای از حداقل 10-12 غلطک نیاز دارند. کوتاه تر یا ریزتر مو معمولا تنها پنج یا شش نیاز. احساس غلطک ارائه صافی اضافی و درخشش است، که برای مو که تمایل به جعد و شکن گیسو بزرگ است. اگر شما موهای بسیار مجعد، ضربه خشک مو خود را مستقیما قبل از نورد. این کمک خواهد کرد که شما مجموعه ای صاف، فر یکنواخت است.
سایز بیگودی های تان را انتخاب کنید. بیگودی های حرارتی برای انواع مو مناسب هستند اما اگر موهای شما نرم و شکننده هستند از آن ها استفاده نکنید. با این نوع بیگودی، وز موهای شما برطرف خواهد شد.  اگر موهای شما بلند و پرپشت هستند، حداقل به 12-10 بیگودی نیاز دارید اما اگر موهای تان کوتاه تر و نرم تر هستند 6-5 عدد کافی است. اگر موهای تان فر هستند، پیش از شروع کار، موهای تان را با سشوار صاف کنید تا فر موها منظم از کار در بیایند.
 
Image titled Use Hair Rollers Step 11

مرحله دوم:
از پیش گرم غلطک خود را. این مهم است که از پیش گرم غلطک خود را به آنها را به درجه حرارت مطلوب قبل از شروع نورد. دستورالعمل سازنده را دنبال کنید. اگر شما یک غلتک داغ می توان با درجه حرارت متغیر، شما ممکن است نیاز به آزمایش برای پیدا کردن تنظیمات مناسب برای موهای خود را. برای تنگ تر، فر مارپیچی استفاده از غلطک های کوچک و درجه حرارت بالا. برای نرم تر، فر شل تر استفاده از غلطک های بزرگ و دماهای پایین است.

مرجله سوم:

درخواست محصول یک ظاهر طراحی شده فعال در برابر حرارت به موهای شما. شما می توانید اسپری های فعال در برابر حرارت و کرم در اکثر فروشگاه های مواد مخدر و فروشگاه های زیبایی را پیدا این نوع محصول کمک خواهد کرد محافظت از موهای خود را از آسیب گرما و مجموعه حلقه دیگر را حفظ خواهد کرد. توزیع محصول طور مساوی در سراسر مو خشک است.
Image titled Use Hair Rollers Step 13

مرحله چهارم:

 موهای خود را به 4 بخش اصلی تقسیم بندی می کنیم.. ایجاد یک "موهاک" حدود 2 تا 3 اینچ عرض که از پیشانی خود را به پشت گردن خود را اجرا می کند. مطمئن آن را با یک کلیپ. با استفاده از یک شانه دم، قسمت مو در دو طرف سر خود را به چند بخش و حتی امن آنها را با کلیپس نگه می داریم.

مرجله پنجم:
غاز نورد در پیشانی خود را. شانه را از طریق یک بخش از مو به عنوان گسترده ای به عنوان غلتکی شما با استفاده از و بیش از دو اینچ ضخامت است. نگه دارید که بخش و به دور از سر خود را. محل غلتکی در انتهای موهای خود را و رول پایین به سمت پوست سر، آلیاژها دور از صورت خود راادامه آلیاژها بخش موهاک، کار راه خود را از جلو به عقب. بخش کردن بخش مدیریت مو و آنها را رول بر روی غلطک می گذاریم.

مرحله ششم:

رول دو طرف است. برای رسیدن به آسانسور بزرگتر، مو رول در قسمت بالای بخش جانبی مورب. شانه را از طریق بخش، کشیدن آن را و به دور از سر خود را، و محل غلتکی مورب در سراسر به پایان می رسد. رول محکم به پوست سر شما و امن با کلیپ های. [5] تکرار کنید تا تمام مو نورد است.

مرحله هفتم:
ترک غلطک در مو تا سرد شود. اجازه می دهد که به طور کامل غلطک داغ قبل از حذف آنها را از موهای خود را. از بین بردن غلطک بیش از حد سرعت در فر طولانی مدت کمتر شود. غلطک طولانی تر خواهد شد برای خنک در موهای بسیار ضخیم یا مجعد، اما صبور باشید. نتایج ارزش آن می شود!

فر کردن مو با استفاده از بیگودی
مرحله هشتم:
برداشتن بیگودی یا همون غلطک. شروع در پایین و کار راه خود را به بالای سر خود را. نگه دارید غلتکی در یک دست و حذف کلیپ های با دیگر.
     آیا کشیدن نیست و یا یدک کش غلتکی از موهای خود را به عنوان آن را میکشید تا حلقه و همچنین ممکن است موهای خود را آسیب برساند. اجازه می دهد آن را به رها کردن از حلقه.

مرجله نهم:
عنوان مورد نظر مدل مو خود را. مسواک زدن از طریق فر خود را بسیار از حلقه حذف خواهد شد و در نتیجه در شل، امواج روان است. برای نگه داشتن فر شسته و رفته و تنگ، اجرا انگشتان دست خود را به آرامی از طریق موهای خود را. اسپری با اسپری مو برای اطمینان از فر طولانی مدت.

فر کردن مو با استفاده از بیگودی

     اگر می خواهید حجم بیشتر، خم بیش از و اجازه دهید سر خود را آویزان. تکان دادن سر خود را چند بار و اجرای انگشت خود را به آرامی از طریق فر. این شما بزرگتر، مو شاداب است.
پیش از استفاده از بیگودی ها حتما آن ها را گرم کنید. برای این کار دستورالعمل دستگاه تان را مطالعه کنید.  برای فرهای کوچک تر، بیگودی ها باید کوچک بوده و دمای دستگاه بالا باشد و برای فرهای بزرگ و موج مانند از بیگودی های بزرگ با درجه حرارت پایین استفاده کنید. از داروخانه ها و یا فروشگاه های لوازم آرایشی، اسپری ضد حرارتی تهیه کنید. این اسپری موهای شما را در برابر سوختگی ناشی از حرارت بیگودی ها محافظت می کند و کمک می کند تا فر موهای شما برای مدت طولانی تری بماند.طبقه بندی: بیگودی جادویی،
پرفروش ها: روش فر کردن مو با بیگودی،
[ چهارشنبه 8 دی 1395 ] [ 06:00 ب.ظ ] [ رویا نوری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره فروشگاه

لینک های مرتبط
موضوعات وب
صفحات جانبی
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
امکانات فروشگاه